Insurance Exclusive s.r.o. je českou pojišťovací společností. Od roku 2010 naši kvalifikovaní specialisté poskytují našim klientům komplexní služby zdravotního pojištění. Jsme transparentní a nezávislou společností. Úspěšný rozvoj naší společnosti je založen na zkušenostech, mnohaletých zkušenostech a profesionalitě našich zaměstnanců. Spokojenost zákazníků s kvalitou poskytovaných služeb je pro nás důležitým ukazatelem úspěchu.

Poskytujeme služby pro obchodní společnosti, podnikatele a fyzické osoby. Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami, takže klient získá neomezený přístup ke všem produktům a příležitostem na pojistném trhu. Pravidelně sledujeme a hodnotíme vývoj tuzemského i zahraničního pojišťovnictví, včetně programů jednotlivých pojišťoven a jejich produktů.

Přistupujeme k potřebám našich klientů vždy individuálně, hájíme jejich zájmy a vždy jednáme v jejich prospěch. Osobně odpovídáme za kvalitu a spolehlivost našich služeb. Důvěra je základním kamenem vztahů s našimi zákazníky a obchodními partnery.

Naším cílem je být společensky odpovědnou společností s dlouhodobým růstem, spolehlivým a kvalitním partnerem pro naše klienty.

Údaje společnosti

Insurance Exclusive s.r.o.

Koněvova 31/27, Žižkov, 130 00 Praha 3

IČO 29153328

DIČ CZ29153328

Kontaktujte nás jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje